Kontakta oss

Antagningen

Axel Skogberg

Projektledare & Utbildningsrådgivare
Axel Skogberg
axel.skogberg@jenseneducation.se
0737 73 31 57

beatrice_jensen_foto_rund_webb.jpg

Projektledare & Affärsutvecklare
Beatrice Joseph
beatrice.joseph@jenseneducation.se
0737 73 31 95

Utbildningsledare

Nicklas Lann Hagberg

Utbildningsledare (Sthlm)
Irene Lager
irene.lager@jenseneducation.se
073 773 31 06 

Maria von Euler Chelpin

Utbildningsledare (Sthlm)
Maria von Euler-Chelpin maria.voneulerchelpin@jenseneducation.se
0737 73 31 05 

RicardÖberg

Utbildningsledare (Sthlm)
Rikard Öberg
rikard.oberg@jenseneducation.se
0737 73 12 88

Petja Svensson

Utbildningsledare (Sthlm)
Petja Svensson
petja.svensson@jenseneducation.se
0737 73 92 63
 

mikael_vaihela_rund_webb.jpg

Utbildningsledare (Gbg)
Mikael Vaihela
mikael.vaihela@jenseneducation.se
0737 73 31 04 

Mikael Vaihela

Utbildningsledare (Gbg)
Nicklas Lann Hagberg 
nicklas.hagberg@jenseneducation.se
0737 73 14 93 

TomasPalmberg

Utbildningsledare (Malmö)
Thomas Palmberg
thomas.palmberg@jenseneducation.se
0737 73 32 33

Anna-färg.

Utbildningsadministratör (Gbg/Malmö)
Anna Eriksson
anna.eriksson@jenseneducation.se
073 773 32 32

Arash-porträtt.

Affärsutvecklare & Utbildningsadministratör (Gbg)
Arash Izadpanah
arash.izadpanah@jenseneducation.se
073 773 31 23

Yvonne-porträtt

Utbildningsadministratör (Sthlm)
Yvonne Henriksson
yvonne.henriksson@jenseneducation.se
073 77 33 294

 


Stockholm

Besöksadress - Stockholm

Besöksadress
Isafjordsgatan 30A
164 40 Kista
 

icon_telefon.png

Kontakt
info@jensenyh.se
08 450 22 00

Postadress

Postadress
JENSEN yrkeshögskola
Box 111 24
100 61 Stockholm

Hitta hit
Tunnelbana till Kista (17 min från centralen).
Pendeltåg till Helenelund, endast 800 m till våra lokaler.


Göteborg

Besöksadress - Stockholm

Besöksadress
Pusterviksgatan 3
413 01 Göteborg

icon_telefon.png

Kontakt
info@jensenyh.se
08 450 22 00

Postadress

Postadress
JENSEN yrkeshögskola
Box 111 24
100 61 Stockholm

Hitta hit
Vid Järntorget, 10 minuter (med spårvagn) från Centralen.


Malmö

icon_telefon.png

Kontakt
info@jensenyh.se
08 450 22 00

Postadress

Postadress
JENSEN yrkeshögskola
Box 111 24
100 61 Stockholm

Hitta hit
5 minuter bussresa eller 800m promenad från centralstationen


Ledning JENSEN yrkeshögskola

Mats Wermelin

Verksamhetschef YH
Mats Wermelin
mats.wermelin@jenseneducation.se
0737 73 19 74

 

Mia Bermejo

Enhetschef
Mia Bermejo
mia.bermejo@jenseneducation.se
0737 73 31 00