Kontakta oss

Antagningen

Axel Skogberg

Utbildningsrådgivare
Axel Skogberg
axel.skogberg@jenseneducation.se
0737 73 31 57

Terese Karlsson

Projektledare
Terese Karlsson
terese.karlsson@jenseneducation.se
073 773 92 63

Utbildningsledare

Beatrice Joseph

Utbildningsledare (Sthlm)
Beatrice Joseph
beatrice.joseph@jenseneducation.se
0737 73 31 95

Maria von Euler Chelpin

Utbildningsledare (Sthlm)
Maria von Euler-Chelpin maria.voneulerchelpin@jenseneducation.se
0737 73 31 05 

mikael_vaihela_rund_webb.jpg

Utbildningsledare (GBG)
Mikael Vaihela
mikael.vaihela@jenseneducation.se
0737 73 31 04

Mikael Vaihela

Utbildningsledare (GBG)
Nicklas Lann Hagberg 
nicklas.hagberg@jenseneducation.se
0737 73 14 93

Nicklas Lann Hagberg

Utbildningsadministratör (Sthlm)
Irene Lager
irene.lager@jenseneducation.se
073-773 31 06

 

 


Stockholm

Besöksadress - Stockholm

Besöksadress
Isafjordsgatan 30A
164 40 Kista
 

Kontakt
info@jensenyh.se
08 450 22 00

Postadress

Postadress
JENSEN yrkeshögskola
Box 111 24
100 61 Stockholm

Hitta hit
Tunnelbana till Kista (17 min från centralen).
Pendeltåg till Helenelund, endast 800 m till våra lokaler.


Göteborg

Besöksadress - Stockholm

Besöksadress
Pusterviksgatan 3
413 01 Göteborg

Kontakt
info@jensenyh.se
08 450 22 00

Postadress

Postadress
JENSEN yrkeshögskola
Box 111 24
100 61 Stockholm

Hitta hit
Vid Järntorget, 10 minuter (med spårvagn) från Centralen.


Malmö

Kontakt
info@jensenyh.se
08 450 22 00

Postadress

Postadress
JENSEN yrkeshögskola
Box 111 24
100 61 Stockholm

Hitta hit
5 minuter bussresa eller 800m promenad från centralstationen


Ledning JENSEN yrkeshögskola

Mats Wermelin

Verksamhetschef YH
Mats Wermelin
mats.wermelin@jenseneducation.se
0737 73 19 74

 

Mia Bermejo

Enhetschef
Mia Bermejo
mia.bermejo@jenseneducation.se
0737 73 31 00