Kontakta oss

Antagningen

Axel Skogberg

Utbildningsrådgivare
Axel Skogberg
axel.skogberg@jenseneducation.se
0737 73 31 57

Terese Karlsson

Projektledare
Terese Karlsson
terese.karlsson@jenseneducation.se
0737 73 92 63

Utbildningsledare

Beatrice Joseph

Utbildningsledare (Sthlm)
Beatrice Joseph
beatrice.joseph@jenseneducation.se
0737 73 31 95

Maria von Euler Chelpin

Utbildningsledare (Sthlm)
Maria von Euler-Chelpin maria.voneulerchelpin@jenseneducation.se
0737 73 31 05 

Peder Sonnergaard

Utbildningsledare (Sthlm)
Peder Sonnergaard
peder.sonnergaard@jenseneducation.se
0737 73 12 88

Mikael Vaihela

Utbildningsledare (GBG)
Mikael Vaihela
mikael.vaihela@jenseneducation.se
0737 73 31 04

Nicklas Lann Hagberg

Utbildningsledare (GBG)
Nicklas Lann Hagberg nicklas.hagberg@jenseneducation.se
0737 73 14 93

Åsa Källkvist

Utbildningsledare (GBG)
Åsa Källkvist
asa.kallkvist@jenseneducation.se
0737 73 14 88

 


Stockholm

Besöksadress - Stockholm

Besöksadress
Isafjordsgatan 30A
164 40 Kista
 

contact

Kontakt
info@jensenyh.se
08 450 22 00

Postadress

Postadress
JENSEN yrkeshögskola
Box 111 24
100 61 Stockholm

Hitta hit
Tunnelbana till Kista (17 min från centralen).


Göteborg

Besöksadress - Stockholm

Besöksadress
Pusterviksgatan 3
413 01 Göteborg

contact

Kontakt
info@jensenyh.se
08 450 22 00

Postadress

Postadress
JENSEN yrkeshögskola
Box 111 24
100 61 Stockholm

Hitta hit
Vid Järntorget, 10 minuter (med spårvagn) från Centralen.


Ledning JENSEN yrkeshögskola

Mats Wermelin

Verksamhetschef YH
Mats Wermelin
mats.wermelin@jenseneducation.se
0737 73 19 74

 

Mia Bermejo

Enhetschef
Mia Bermejo
mia.bermejo@jenseneducation.se
0737 73 31 00